napisane w wolnym czasie, kiedy to przemyślenia na temat macierzyństwa i tematów pobocznych w głowie mej miejsca wolnego już dla siebie znaleźć nie mogą
Lilypie Kids Birthday tickers Liczniki na stonę
Blog > Komentarze do wpisu

zwierzęca natura?

Pręży się, napina, potrząsa, wypina, wdzięczy, wszelkie walory eksponuje i uwydatnia - w świecie zwierząt takie zachowania charakterystyczne są dla samca  - ale jest w tym świecie wyjątek - gatunek homo sapiens  - tu role się odwróciły.

I takie rodzi się pytanie:
Natura taka mądra, czy może człowiek głupi?

czwartek, 21 marca 2019, wiklasia
TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2019/03/22 07:34:36
Wspólczesnie jednak można zaobserwować wiele samczych zachowań podobnych do świata zwierząt: kolczyki, tatuaże, prężenie klaty, bicepsów, kolrowe stroje... tak samo zachowania godowe ;-)
-
2019/03/22 10:34:51
kolewoczy - do wyliczanki można dodać jeszcze szpanerski samochód, VIP-owską platynową kartę, okulary od znanego projektanta itp. ;)-
2019/03/22 10:38:00
Ten blog nie aspiruje do bycia analizatorem współczesnego życia, nie ma tu doktryn politycznych, filozoficznych, jedynie słusznej prawdy itp., pozostawiam tu jedynie strzępki myśli błąkających się między synapsami.
No i taki strzępek właśnie pojawił się po obejrzeniu kilku videoklipów, po obejrzeniu których, przytłoczona poczułam się ilością wdzięczących się z ekranu pośladków, kusząco rzucanych spojrzeń, karminowych ust obiecujących niebiańskie rozkosze, biustów wyzierających z każdego zakątka, gdzie okazało się, że wokal był zdaje się tylko dodatkiem.
Uciekam z tych bachanaliów.
Wracam do Kaśki Nosowskiej.